E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA43 Motor de curent continuu fără perii

Seria 110ZW3S

Seria 110ZW3S

Serii de produse: MotorProduct DC fără perii nume: 110ZW3S SeriesProduct intro: 110ZW3S seria == pentru mai multe informaţii: ==

Sergiu mişcare tehnologii Co, Ltd este unul de top nivel China 110zw3s seria producători şi furnizori, ca o companie profesionala, fabrica noastra este întotdeauna capabil să producă produse de serie 110zw3s cu atât de bună calitate şi preţ. Bine ati venit pentru a cumpara produse de la noi.

Serii de produse: DC fără perii Motor

Numele produsului: 110ZW3S seria

Produs intro: 110ZW3S seria

== Pentru mai multe informaţii: ==


ModelulUnităţi110ZW3S125E30110ZW3S125D30110ZW3S155E30110ZW3S185D20110ZW3S185D24110ZW3S210D20110ZW3S210D24
Număr de poli
8
Numărul de faza
3
Tensiune nominalăVDC310170310170170170170
Viteza nominalăROT/MIN3000300030002000240020002400
Cuplul continuu standNeacsu2.22,24.87.1647.168.5928.592
Cuplul nominalNeacsu224667.167.16
Putere nominalăW62562512501250150015001800
Cuplul maximNeacsu661217.9117.9121.4821.48
Curent de vârfADRIAN814.514.731.537.537.545
Cuplul ConstantaNm / A0,770,770,770.5950,50.5950,5
Inapoi E.M.FV/KRPM80,544.281.5862.9653.153.162.96
Rotorului inerţieg.c㎡1.91.93.3555.95.9
Lungimea corpuluimm125125155185185210210
Gama de tensiuneVDC48 ~ 310
Gama de vitezaROT/MIN1000 ~ 3000
GreutateKg4.84.85.25.55.566
Hot Tags: 110zw3s serie, China, producatori, furnizori, fabrica, companie, cumpara, produse

O pereche de: 42JXE100K-42BL60

Următoarea: 32JXE30K-33ZWN38

Produse conexe
Copyright © Sergiu mişcare tehnologii Co, Ltd All rights reserved.

Sergiu mişcare tehnologii Co, Ltd