E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA35 Motor de curent continuu fără perii

Seria 90ZW3S

Seria 90ZW3S

Serii de produse: MotorProduct DC fără perii nume: 90ZW3S SeriesProduct intro: 90ZW3S seria == pentru mai multe informaţii: ==

Sergiu mişcare tehnologii Co, Ltd este unul de top nivel China 90zw3s seria producători şi furnizori, ca o companie profesionala, fabrica noastra este întotdeauna capabil să producă produse de serie 90zw3s cu atât de bună calitate şi preţ. Bine ati venit pentru a cumpara produse de la noi.

Serii de produse: DC fără perii Motor

Numele produsului: 90ZW3S seria

Produs intro: 90ZW3S seria

== Pentru mai multe informaţii: ==


ModelulUnităţi90ZW3S68A4090ZW3S75C4090ZW3S88C2090ZW3S88C6090ZW3S108C2090ZW3S108C4090ZW3S136E2090ZW3S136E60
Număr de poli
4
Numărul de faza
3
Tensiune nominalăVDC244848484848310310
Viteza nominalăROT/MIN40004000200060002000400020006000
Cuplul continuu standNeacsu0,60,81.21.21.71.72.82.2
Cuplul nominalNeacsu0,50,7111.61.52.52
Putere nominalăW2092932096283356285241256
Cuplul maximNeacsu1.52.1334.84.57.56
Curent de vârfADRIAN17.324.217.43527,851.86.614.7
Cuplul ConstantaNm / A0.0870.0870.1720.0860.1720.0871.1370.409
Inapoi E.M.FV/KRPM9.29.218.249.0618.249.2120.343,3
Rotorului inerţiekg.c㎡0.450,60,90,92.12.12.952.95
Lungimea corpuluimm68758888108108136136
Gama de tensiuneVDC12 ~ 17012 ~ 17024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 310
Gama de vitezaROT/MIN2000 ~ 6000
GreutateKg1.41.72.12.12.62.64.14.1
Hot Tags: 90zw3s serie, China, producatori, furnizori, fabrica, companie, cumpara, produse

O pereche de: 42JXG50K-42BL40

Următoarea: 32JXE30K-33ZWN80

Produse conexe
Copyright © Sergiu mişcare tehnologii Co, Ltd All rights reserved.

Sergiu mişcare tehnologii Co, Ltd