E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA34 Motor de curent continuu fără perii

Seria 86ZW3SA

Seria 86ZW3SA

Serii de produse: MotorProduct DC fără perii nume: 86ZW3SA SeriesProduct intro: 86ZW3SA seria == pentru mai multe informaţii: ==

Sergiu mişcare tehnologii Co, Ltd este unul de top nivel China 86zw3sa seria producători şi furnizori, ca o companie profesionala, fabrica noastra este întotdeauna capabil să producă produse de serie 86zw3sa cu atât de bună calitate şi preţ. Bine ati venit pentru a cumpara produse de la noi.

Serii de produse: DC fără perii Motor

Numele produsului: 86ZW3SA seria

Produs intro: 86ZW3SA seria

== Pentru mai multe informaţii: ==


ModelulUnităţi86ZW3S71A2086ZW3S71C4086ZW3S98C2086ZW3S98E6086ZW3S125C2086ZW3S125E60
Număr de poli
4
Numărul de faza
3
Tensiune nominalăVDC24484831048310
Viteza nominalăROT/MIN200040002000600020006000
Cuplul continuu standNeacsu0.840.841.681.682.522.2
Cuplul nominalNeacsu0,70,71.41.42.12
Putere nominalăW1472932938794401256
Cuplul maximNeacsu2.12.14.24.26.36
Curent de vârfADRIAN252424.710.83615.4
Cuplul ConstantaNm / A0.0840.0870,170.390.1750.39
Inapoi E.M.FV/KRPM8.99,251841.318.541.3
Rotorului inerţieKg.c㎡0,70,71.41.42.12.1
Lungimea corpuluimm71719898125125
Gama de tensiuneVDC12 ~ 310
Gama de vitezaROT/MIN2000 ~ 6000
GreutateKg1.91.92.62.644
Hot Tags: 86zw3sa serie, China, producatori, furnizori, fabrica, companie, cumpara, produse

O pereche de: Seria 86ZW3S

Următoarea: 32JXE30K-28ZY47P

Produse conexe
Copyright © Sergiu mişcare tehnologii Co, Ltd All rights reserved.

Sergiu mişcare tehnologii Co, Ltd