E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA23 Motor de curent continuu fără perii

Seria 57ZW3Y

Seria 57ZW3Y

Serii de produse: MotorProduct DC fără perii nume: 57ZW3Y SeriesProduct intro: 57ZW3Y seria == pentru mai multe informaţii: ==

Sergiu mişcare tehnologii Co, Ltd este unul de top nivel China 57zw3y seria producători şi furnizori, ca o companie profesionala, fabrica noastra este întotdeauna capabil să producă produse de serie 57zw3y cu atât de bună calitate şi preţ. Bine ati venit pentru a cumpara produse de la noi.

Serii de produse: DC fără perii Motor

Numele produsului: 57ZW3Y seria

Produs intro: 57ZW3Y seria

== Pentru mai multe informaţii: ==


ModelulUnităţi57ZW3Y54A2057ZW3Y54A4057ZW3Y54A6057ZW3Y74A2057ZW3Y74A4057ZW3Y74A6057ZW3Y94A2057ZW3Y94A4057ZW3Y114A2057ZW3Y114A40
Număr de poli
4
Numărul de faza
3
Tensiune nominalăVDC24
Viteza nominalăROT/MIN2000400060002000400060002000400020004000
Cuplul continuu standNeacsu0,190,190,190.3840.3840.3840.540.540,720,72
Cuplul nominalNeacsu0.160.160.160.320.320.320.450.450,60,6
Putere nominalăW33,567100.56713420194188125251
Cuplul maximNeacsu0,480,480,480.960.960.961.351.351.81.8
Curent de vârfADRIAN5.5811.116.711.122.233,315.631,220.841,6
Cuplul ConstantaNm / A0.0810.0450.0280.0810.0450.0280.0810.0450.0810.045
Inapoi E.M.FV/KRPM8.574.838.574.838.574.88.574.8
Rotorului inerţieg.c㎡60.560.560.5113113113181,5181,5242242
Lungimea corpuluimm5454547474749494114114
Gama de tensiuneVDC12 ~ 6012 ~ 6012 ~ 6024 ~ 6024 ~ 6024 ~ 6024 ~ 16024 ~ 16024 ~ 16024 ~ 160
Gama de vitezaROT/MIN2000 ~ 6000
GreutateKg0,50,50,50,750,750,75111.251.25
Hot Tags: 57zw3y serie, China, producatori, furnizori, fabrica, companie, cumpara, produse

O pereche de: Seria 57ZW3S

Următoarea: Seria 42ZW3SA

Produse conexe
Copyright © Sergiu mişcare tehnologii Co, Ltd All rights reserved.

Sergiu mişcare tehnologii Co, Ltd