E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA17 Motor de curent continuu fără perii

Seria 42ZW3SA

Seria 42ZW3SA

Serii de produse: MotorProduct DC fără perii nume: 42ZW3SA SeriesProduct intro: 42ZW3SA seria == pentru mai multe informaţii: ==

Sergiu mişcare tehnologii Co, Ltd este unul de top nivel China 42zw3sa seria producători şi furnizori, ca o companie profesionala, fabrica noastra este întotdeauna capabil să producă produse de serie 42zw3sa cu atât de bună calitate şi preţ. Bine ati venit pentru a cumpara produse de la noi.

Serii de produse: DC fără perii Motor

Numele produsului: 42ZW3SA seria

Produs intro: 42ZW3SA seria

== Pentru mai multe informaţii: ==


ModelulUnităţi42ZW3S45A1042ZW3S45A3042ZW3S45A4042ZW3S60A1042ZW3S60A3042ZW3S60A4042ZW3S75A1042ZW3S75A3042ZW3S75A40
Număr de poli

8

Numărul de faza

3

Tensiune nominalăVDC

24

Viteza nominalăROT/MIN100030004000100030004000100030004000
Cuplul continuu standNeacsu0.0960.0960.0960,190,190,190.280.280.28
Cuplul nominalNeacsu0.080.080.080.160.160.160.240.240.24
Putere nominalăW8.32533.216.650672575100
Cuplul maximNeacsu0.240.240.240.570.570.570,720,720,72
Curent de vârfADRIAN1.33.95.22.67.810.43.911.7215.63
Cuplul ConstantaNm / A0.1620.060.0450.1620.060.0450.1620.030.045
Inapoi E.M.FV/KRPM17.16.34.817.16.34.817.16.34.8
Rotorului inerţieg.c㎡242424484848727272
Lungimea corpuluimm464646626262787878
Gama de tensiuneVDC12 ~ 48
Gama de vitezaROT/MIN1000 ~ 4000
GreutateKg0.30.30.30.440.440.440.560.560.56
Hot Tags: 42zw3sa serie, China, producatori, furnizori, fabrica, companie, cumpara, produse

O pereche de: Seria 57ZW3Y

Următoarea: Seria 42ZW3S

Produse conexe
Copyright © Sergiu mişcare tehnologii Co, Ltd All rights reserved.

Sergiu mişcare tehnologii Co, Ltd