E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA17 Motor de curent continuu fără perii

Seria 42ZW3S

Seria 42ZW3S

Serii de produse: MotorProduct DC fără perii nume: 42ZW3S SeriesProduct intro: 42ZW3S seria == pentru mai multe informaţii: ==

Sergiu mişcare tehnologii Co, Ltd este unul de top nivel China 42zw3s seria producători şi furnizori, ca o companie profesionala, fabrica noastra este întotdeauna capabil să producă produse de serie 42zw3s cu atât de bună calitate şi preţ. Bine ati venit pentru a cumpara produse de la noi.

Serii de produse: DC fără perii Motor

Numele produsului: 42ZW3S seria

Produs intro: 42ZW3S seria

== Pentru mai multe informaţii: ==


ModelulUnităţi

42ZW3

S41A20

42ZW3S

41A40

42ZW3

S41A80

42ZW3S

61A20

42ZW3S

61A40

42ZW3

S61A80

42ZW3

S81A20

42ZW3

S81A40

42ZW3

S81A80

42ZW3

S101A20

42ZW3

S101A40

42ZW3

S101A60

Număr de poli
8
Numărul de faza
3
Tensiune nominalăVDC24
Viteza nominalăROT/MIN200040008000200040008000200040008000200040006000
Cuplul continuu standNeacsu0.0720.0720.0720.1440.1440.1440.2250.2250.2250.30.30.3
Cuplul nominalNeacsu0.0630.0630.0630,1250,1250,1250,190,190,190.250.250.25
Putere nominalăW132652265210439.57915852,5105157.5
Cuplul maximNeacsu0,190,190,190.3750.3750.3750.570.570.570,750,750,75
Curent de vârfADRIAN2.75.410.85.310.621.27.2514.529102030
Cuplul ConstantaNm / A0.0740.0350.020.0740.0350.020.0740.0350.020.0740.0350.028
Inapoi E.M.FV/KRPM7.823.662.17.823.662.17.823.662.17.823.663
Rotorului inerţieg.c㎡242424484848727272969696
Lungimea corpuluimm414141616161818181101101101
Gama de tensiuneVDC12 ~ 48
Gama de vitezaROT/MIN2000 ~ 8000
GreutateKg0.30.30.30.450.450.450,60,60,60,80,80,8

Hot Tags: 42zw3s serie, China, producatori, furnizori, fabrica, companie, cumpara, produse

O pereche de: Seria 42ZW3SA

Următoarea: Seria 33ZW3Y

Produse conexe
Copyright © Sergiu mişcare tehnologii Co, Ltd All rights reserved.

Sergiu mişcare tehnologii Co, Ltd